4. Alumni Toplantısı

Değerli  Meslektaşlarım, 

Ankara Tıp Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı’nın  dört senedir düzenlemekte  olduğu ve her Aralık ayının  ikinci veya üçüncü hafta sonuna denk gelen günlerde gerçekleştirdiğimiz Alumni toplantısının dördüncüsünü bu sene 14-15 Aralık 2018 tarihlerinde yapacağız.

Bu yıl konu başlığımız Otoloji-Otonöroloji-Odyoloji. 

Bu yıl bir değişiklik yaparak konu başlıklarımızla ilgili paneller düzenledik. Bu konuya gönül vermiş,  ülkemizde ve dünyada adını duyurmuş değerli hocalarımızın katılımıyla sizlere otoloji-otonöroloji ve odyoloji alanında bilimsel bir şölen sunmayı hedefliyoruz.

Her zamanki gibi bilimsel program interaktif katılımlara açık olacaktır. Sorularınızı ve tecrübelerinizi, anında konunun uzmanı hocalarımızla tartışabileceksiniz.

Yine bu sene,  geleneksel hale gelen Videolarla Cerrahi Teknikler  oturumunda değerli meslektaşlarımız ve hocalarımız sizlere klinik cerrahi tecrübelerini aktaracaklardır.

Bu yıl yapacağımız kadavra diseksiyonu, her yıl olduğu gibi Master Diseksiyon  olarak uygulanacaktır. Temporal  Kemik Diseksiyonuna interaktif olarak katılabilir ve hocalarımızla konuyu enine boyuna tartışabilirsiniz.

Kadavra diseksiyonunu  ülkemizde ilk kez Ankara Tıp Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı olarak,  üç boyutlu gerçekleştirdiğimiz gibi, bu yıl da görüntüleri  üç boyutlu  olarak sizlere sunmayı  hedefliyoruz.

Katılım her yıl olduğu gibi ücretsizdir.

Bu yıl sizleri 14 Aralık 2018 tarihinde açılışını Rektörümüz Prof. Dr. Erkan İbiş’in  yapacağı çağdaş ve en son model cihazlarla donanımlı olarak hizmete girecek olan yeni  işitme, denge, konuşma bozuklukları tanı  ve rehabilitasyon merkezimizin  açılış törenine  de davet ediyoruz.

Sizleri 14-15 Aralık 2018 tarihlerinde A.Ü.T.F  İbni Sina Hastanesi  Hasan Ali Yücel salonunda gerçekleştireceğimiz Ankara Tıp 4. KBB Alumni toplantısına davet etmekten mutluluk duyuyoruz.

14 Aralık’ta görüşmek dileğiyle…
Selam ve Sevgilerimizi Sunarız

Prof. Dr. Yücel ANADOLU
Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi
Kulak Burun Boğaz Anabilim Dalı
Alumni  Koordinatörü